Montážní dělník/dělnice elektro - vhodné pro absolventy

Liberecký kraj

Popis pozice

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • elektronická evidence operací

  • průběžná sebekontrola a kontrola kvality podle montážní dokumentace

  • spolupráce při stanovení nápravného opatření v rámci reklamace

  • příprava, montáž kabeláže a zapojení dle dokumentace

  • montáž výrobků podle aktuálních pracovního postupu, montážní a výkresové dokumentace

Profil kandidáta

  • vyučen v elektrotechnickém oboru - podmínka

  • zkušenost s elektro montáží – výhoda

  • vyhláška č. 50 - §5 (podmínka) + §6 (výhoda)

  • orientace a čtení v elektro schématu

  • zkušenosti s pájením výhodou

Nabízíme

  • nástupní mzdu 118 Kč/hod. a 30 % prémie = 153,40 Kč/hod.

  • po zaučení navýšení o 6 Kč/hod.

  • dvousměnný režim (ranní/odpolední směna, 8 hodin)

  • stravenky

  • zázemí firmy rodinného charakteru

  • práci v čistém prostředí

  • podporu kolegů i nadřízených při zaškolení

  • poukázky do ZOO, vstupenky na hokej a mnoho dalšího :)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4403386  Datum zveřejnění: 16.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.