Servisní technik

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Pro společnost, která se zabývá automatizačními projekty v intralogistice a dodáváním automatizovaných dopravních a skladových systémů, hledáme kandidáty přímo do kmenového stavu na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA!
  • zajišťování plynulého a bezporuchového chodu automatizovaného skladu na malé přepravky

  • operační údržba a podpora týmu logistiky (rovnání zaseknutých přepravek, odstraňování
přebytečného materiálu z přepravek..)

  • pravidelná údržba zařízení (kontrola, mazání, nastavování, ladění, čištění..)

  • opravy zařízení (výměny poškozených dílů, nastavování senzorů..)

  • sběr a příprava dat k vyhodnocování a přípravě reportů

  • reportování

Profil kandidáta

–střední škola s technickým zaměřením/ vyučení s maturitou

–zkušenosti na údržbářské pozici jsou výhodou

–manuální zručnost

–možnost pracovat v systému 24/7, dvousměnný provoz, 12 hodinové směny

–schopnost pracovat v týmu / týmový duch

–analytické myšlení

–dobrá orientace v technické dokumentaci

– elektro schémata, strojní výkresy, pneumatické schémata

–vůle učit se a profesionálně se rozvíjet

–základní IT znalosti (MS Office, Outlook...)

  • vyhláška 50

–svářečský průkaz, licence na řízení VZV je výhodou

–základní znalosti PLC Simatic S7 – čtení programu, diagnostika je velkou výhodou

  • nástup nejlépe IHNED

Nabízíme

  • nadstandartní platové podmínky

  • zázemí stabilní mezinárodní firmy

  • přátelský kolektiv

  • 25 dní dovolené

  • 13. plat

  • stravenky v hodnotě 130 Kč bez doplatků

  • penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Světlíková
+420314004249
ID: 4404706  Datum zveřejnění: 17.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.