Stavbyvedoucí - pozemní stavby

Praha

Popis pozice

Česká stavební firma, která si zakládá na kvalitě prováděných prací a osobním přístupu k investorům, momentálně hledá šikovné stavbyvedoucí, se zájmem pracovat na pozemních stavbách v Praze a nejbližším okolí. Na zajímavých projektech najdou uplatnění absolventi i zkušení stavbyvedoucí!

  • Řízení stavebních zakázek

  • Případná koordinace podřízených zaměstnanců (mistrů atd.)

  • Zodpovědnost za výsledek projektů, řešení případných problémů přímo na místě

  • Vedení jednání s investory a dalšími účastníky výstavby (TDI, projektanti, úřady)

  • Řízení subdodavatelů, koordinace spolupráce

Profil kandidáta

  • Vzdělání stavebního směru (ideálně pozemní stavby)

  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

  • Organizační a komunikační dovednosti

  • Praxe v oboru a zkušenost s řízením výstavby vítána, ale příležitost je vhodná i pro juniory

Nabízíme

  • Možnost podílet se na velkých projektech v Praze

  • Práci v profesionálním kolektivu, podporu ze strany vedení

  • Zázemí stabilní společnosti v generálních dodávkách staveb

  • Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení

  • Prémiové ohodnocení v závislosti na výsledku stavby a osobním přínosu

  • Odborné vzdělávání

  • Týden placené dovolené navíc

  • Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely + výhodný tarif pro rodinné příslušníky

  • U některých pozic služební automobil i k osobním účelům

  • Firemní aktivity (v létě kola, sportovní den, v zimě lyžování, Vánoční večírek)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4404939  Datum zveřejnění: 17.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.