React vývojář s možností vést FE tým - IČO

Praha, Česko

Popis pozice

Pro našeho klienta, česko- slovenskou stabilní IT skupinu poskytující komplexní služby a produkty pro firmy, zavedené korporace a veřejnou správu, hledáme React vývojáře pro vedení FE týmu. Staň se součástí společnosti, který svým klientům designuje a vyvíjí weby, mobilní a webové aplikace, a to včetně digitálního marketingu a poskytuje služby v oblasti DevOps a Cloud architektury.
Co budeš dělat?

  • vyvíjet appky a weby v malém týmu (většinou 1–3 vývojáři) na určitém projektu

  • pohovory, code reviews, mentoring juniorních kolegů

  • možnost být tech & team leadem pro frontendový tým, což zahrnuje:

    • vedení týmu po technické stránce

    • spolupráci na výběrových řízení, mentoring

    • zajištění spokojenosti a motivace týmu (spolu s HR)

    • plánování kapacit týmu

    • podílet se na získávání zakázek (ve spolupráci s projekťáky, obchodem i vyšším vedením).

Profil kandidáta

Bude se hodit:

  • Zkušenost s Reactem na seniorní úrovni

  • Znalost většiny našich technologií

  • Samostatnost

  • Týmovost, chuť učit se a růst

Jak vypadá náš techstack?

  • React.js/TypeScript/ES6 features

  • Redux/redux-sagas na state management

  • na mobilní appky React Native

  • občas se nám někde mihne i Angular, Node.js nebo Vue.js

  • GraphQL (Apollo, AppSync), REST API

  • AWS, Firebase...

  • TestCafé, Jest, Detox...

  • JIRA, Github, CircleCI

Nabízíme

  • Uvolněná firemní kultura

  • Práce v malých týmech

  • Růst a rozvoj: Část placeného času můžeš trávit seberozvojem a studiem.

  • Flexibilita: home-office a flexibilní pracovní dobu

  • Vybavení pro práci: MacBook, monitor

  • Work-life balance: Finančně nahradíme 20 dní volna a umožňujeme i neplacený time off.

  • Zdravý životní styl: příspěvek na Multisportkartu

  • Stabilita a zázemí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Křepelová
+420720043742
ID: 4405945  Datum zveřejnění: 18.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.