HR Administrátor s Aj/Nj

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledáte zajímavou a nenáročnou administrativní pozici s poměrně dosti flexibilní pracovní dobou a možností si zorganizovat práci podle sebe?

Do HR týmu pro výrobní společnost, hledáme ideálně někoho s předchozí praxí z personálního oddělení (HR podpora, asistent).

Místo pracoviště: kanceláře v centru Liberce / HO

Budete...

  • Připravovat podklady pro mzdovou účtárnu (kontrola docházky zaměstnanců, evidence neschopenek a další administrativní práce)

  • Komunikovat se zaměstnanci a nadřízenými (služební cesty, čerpání home-office, vybírání dovolené, směnnost atd.)

  • Připravovat reporty pro management na základě docházkových dat v SAP

  • Kontaktní osobou pro zaměstnance při správě docházkových dat

  • Zpracovávat docházková data

  • Spolupracovat s personalisty ve výrobních závodech

Profil kandidáta

Hledáme někoho komunikativního a prozákaznicky orientovaného, komu nevadí rutinní administrativní práce s využitím cizího jazyka na denní bázi.

Ideální by byl člověk se zkušeností z personálního oddělení výrobní společnosti.

Nutností je velmi dobrá znalost němčiny nebo angličtiny, ale min. na úrovni B2 pro slovní i písemnou komunikaci.

Výhodou bude znalost HR IT systému jako SAP nebo jiné.

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení (30-40 000,-) dle Vašich zkušeností

  • Stabilní zaměstnání s možností využití jazykových znalostí

  • Týden dovolené navíc

  • Kafetérie

  • Jazykové kurzy

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Parkování v centru Liberce zdarma

  • Možnost práce z domova pár dní v týdnu

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4406786  Datum zveřejnění: 19.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.