Area Sales manager - nový obchodní tým pro ČR/SK trh!

Liberecký kraj

Popis pozice

Exkluzivní nabídka pro Sales Manažera nebo zkušeného obchodníka z oblasti HVAC, TZB nebo stavebnictví si vybudovat svůj obchodní tým!

Práci je možné vykonávat z kanceláře na severu Čech (Ústecký kraj), nebo odkudkoliv z domova s dojížděním cca 1x týdně/za 14 dní do kanceláře.

  • Vybudování nového obchodního týmu

  • Řízení, školení a motivace celého obchodního týmu pro český a slovenský trh

  • Stanovení přiměřených obchodních cílů, které má daný tým dosáhnout

  • Sledování výkonů prodejního týmu a motivace členů k co nejlepším prodejním cílům

  • Shromažďování zpětné vazby od zákazníků a průzkumy trhů

  • Návštěvy zákazníků, prezentování nabídek a budování povědomí o značce

  • Rozvíjení a udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky

  • Držet krok s produkty, trendy na trhu a konkurenty

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti marketingu, obchodu, komunikace, businessu nebo jiného podobného oboru

  • Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni (min. B1)

  • Nutná praxe v oblasti HVAC, TZB nebo stavebnictví (vzdělání v tomto oboru pouze výhodou)

  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

  • Skvělé vyjednávací schopnosti, komunikativní a týmový hráč

  • Zkušenosti s vedením týmu výhodou

  • Práce na PC (MS Office)

Nabízíme

  • Fin. ohodnocení 60-70 000,- ve fixu a k tomu bonusy

  • Týden dovolené navíc

  • Automobil k soukromým účelům

  • Notebook a mobil

  • Home office

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Smlouva na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4406792  Datum zveřejnění: 19.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.