Logistický projektový manažer - až 130tis.

Plzeňský kraj

Popis pozice

Do finančně zdravé a stabilní společnosti rozšiřující své řady kvůli novým projektům, hledáme projektového manažera se zkušenostmi z logistických společností.

Odměnou Vám bude non-automotive průmysl, nové zkušenosti a nadstandardní mzda.
  • vedení logistických projektů od příprav až po jejich implementaci

  • optimalizace logistických toků

  • zpracovávání a příprava kalkulací

  • vedení projektové dokumentace

  • hledání míst pro úspory v rámci logistických nákladů

  • aktivní komunikace se zákazníky

Profil kandidáta

  • znalost německého nebo anglického jazyka (úroveň minimálně B2 pro vedení zahraničních projektů)

  • předchozí praxe na projektech v logistice – znalost e-commerce výhodou

  • vysokou míru samostatnosti při vedení projektů

  • skvělé organizační schopnosti

  • umění efektivní komunikace, vyjednávání a koordinace

Nabízíme

  • nadstandardní mzdu – až do 130tis.

  • spolupráce na zbrusu nových projektech

  • školení, vzdělávání

  • 5 týdnů dovolené

  • možnost HO

  • flexibilní pracovní doba

  • příspěvek na stravování

  • perspektivu dlouhodobé spolupráce a příjemný tým lidí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326