Skladník

Ústecký kraj

Popis pozice

Zajištění všech procesů skladování, přemisťování materiálů dle aktuálních požadavků
Zajištění zásobování výrobních linek materiálem
Vykládky materiálů a nakládky hotových dílů
Veškerá manipulace s materiálem ve výrobě, skladu hotových výrobků
Věcná a pravidelná kontrola skladovaného obalového materiálu a materiálu pro výrobu
Práce na PC

Profil kandidáta

Předchozí pracovní zkušenost PODMÍNKOU
Průkaz řízení VZV + praxe
Aktivní uživatelská znalost PC
Znalost skladového hospodářství
Manuální zručnost
Ochota pracovat ve směnném režimu

Nabízíme

Náborový příspěvek

13., 14. plat

25 dní dovolené

Dotovaná jídla v závodní jídelně

Příspěvky na penzijní připojištění

Příspěvek na dopravu dle místa bydliště

Firemní akce

Benefitní program

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4409962  Datum zveřejnění: 24.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.