Transport specialist - letecká přeprava

Praha

Popis pozice

Mezinárodní poskytovatel logistických služeb, který již přes 20 let působí na českém trhu, rozšiřuje tým o juniorního specialistu se zaměřením na leteckou přepravu – ideální příležitost pro absolventy či méně zkušené kandidáty!

  • Zajištění celého procesu odbavení exportních zásilek včetně vystavení potřebných dokumentů

  • Příprava podkladů k celnímu odbavení

  • Objednávání svozů zásilek dle požadavků zákazníků

  • Kontrola průběhu přepravy, řešení případných nesrovnalostí

  • Vystavování faktur za přepravu dle platných ceníků

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání v oboru doprava/logistika

  • Komunikativní znalost anglického jazyka

  • Velmi dobrá znalost MS Office (především Word, Excel)

  • Praxe na podobné pozici a zkušenost s celními dokumenty výhodou

  • Komunikativní a organizační dovednosti, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

  • Zajímavou příležitost pro nastartování kariéry v logistice

  • Zázemí velké zahraniční společnosti

  • Kompletní zaškolení a podporu ze strany kolegů

  • Týden placené dovolené navíc

  • Stravenky a benefit body do Cafeterie

  • Příspěvek na dopravu

  • Zvýhodněnou Multisport kartu

  • Příjemné pracovní prostředí na Zličíně

  • Nástup ihned nebo dle Vašich možností

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4410241  Datum zveřejnění: 24.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.