Django Vývojář | HPP | Praha

Praha, Česko

Popis pozice

Pro našeho klienta, Vysokou Školu v Praze, hledáme zkušeného Python developera, který se podílí na vývoje a údržbě interních Informačních systémů organizace napojených na Studijní IS.

Lokalita: Praha

Nastup: IHNED

Technologie:

  • IS je napsaný v Pythonu s backend frameworkem Django, a s použitím knihoven Django rest framework

  • Databáze Postgres SQL

  • Elasticsearch pro vyhledávání

  • Ukládaní souborů v Amazon S3

  • Deployment je v Cluster Kubernetes

  • Částečný/úplný vývoj studijních agend a dalších podpůrných IS

  • Spolupráce při zajišťování chodu studijního systému

  • Komunikace s firmami zajišťující informační systémy, formulace požadavků na zákaznické úpravy, hlášení koncových uživatelů IS

  • Komunikace s HelpDeskem Vysoké Školy a komunikace s koncovými uživateli

  • Zpracování uživatelských návodů a příruček; zajišťování odborných školení pro koncové uživatele

Profil kandidáta

  • Minimálně 3-4 roky zkušeností s komerčním vývojem v Pythonu

  • Pracovní zkušenost s frameworkem Django

  • Znalost SQL

  • Znalost HTML, CSS, JavaScriptu

  • PHP výhodou

Nabízíme

  • Prace na hlavní pracovní poměr

  • 6 týdnů dovolené

  • Příspěvek na stravenky

  • Rozmanité možnosti dalšího odborného vzdělávání

  • Nástup IHNED

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4410242  Datum zveřejnění: 24.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.