Senior Java / Kotlin Developer - Český SW House - Kontrakt - Full Remote

Práce z domu

Popis pozice

Do Pražského technologického startupu, který již sedm let úspěšně působí na českém trhu, ale i v zahraničí hledáme Seniorní Java vývojáře na kontrakt nebo hlavní pracovní poměr s možností full remote, který má zkušenost s designem škálovatelných a výkonných backend řešení.

Jsme software house a dodáváme produkty a služby různým klientům v mnoha odvětvích (finance, kurýrní služby, a jiné) Je zde možnost se domluvit na typu projektů, společnostech, na kterých budeš chtít pracovat. Primárně však vyvíjíme Cloud-native služby a řešení.

  • Možnost vybrat si projekty nebo na nich rotovat - je to o domluvě a o tom co tě zajímá

  • Budeš se podílet na vývoji celého life-cyclu, tvořit design, soustředit se na kvalitní a efektivní kód, zajišťovat code-review a implementovat novinky a nasazovat releasy.

  • Vývoj Cloud-native služeb a řešení pro naše klienty

  • Jedeme agilně ve Scrumu a děláme 2 týdenní sprinty

  • Máme seniorní týmy, na finančních projektech je to okolo 15 seniorních borců

  • Většinou jedeme 4x týdně na HO, občas se potkáme na sprintech, možné pracovat i full remote, ale rádi tě občas potkáme

Profil kandidáta

Must-have

  • Java or Kotlin (or both)

  • Jakýkoliv populární framework (Spring Boot, Micronaut, Quaurkus)

  • AJ alespoň stačí na čtení dokumentace

Nice-to-have

  • Aktivní využívání vývojových patternů (GoF, EIP)

  • Zkušenosti s návrhem (solution i technickým) a vývojem mikroservisních aplikací

  • Znalost cloudových řešení

Nabízíme

  • Možnost full remote a flexibilní pracovní doba

  • Super finance

  • Budeš součásti týmu zkušených vývojářů v rychle rostoucí IT společnosti

  • přístup k nejmodernějším technologiím

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • 5 týdnů dovolené

  • 5 sick days

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
David Veverka
+420702153281
ID: 4410475  Datum zveřejnění: 24.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.