Obchodní zástupce s francouzštinou

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Dynamicky rozvíjející se společnost, která se zabývá výrobou stínící techniky (žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu..) rozšiřuje tým a hledá francouzsky hovořícího obchodníka!
Můžete se těšit na zajímavé finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, přátelské prostředí se super partou kolegů a spoustu dalších benefitů!

  • Rozvíjení vztahů se současnými klienty

  • Vyhledávání nových potenciálních klientů ve Francii

  • Denní komunikace v FJ

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • Výborná znalost francouzského jazyka (C1)

  • Schopnost analyzovat trh a hledat potenciální příležitosti pro jeho rozvoj

  • Proklientský přístup

  • Zkušenosti v oblasti prodeje na zahraničních trzích

  • Dlouholetá praxe v řízení vozidla – služební cesty do Francie (většinou 1 týden v měsíci)

  • Mimo služební cesty je sídlo společnosti v Opavě

Nabízíme

  • Atraktivní finanční ohodnocení

  • Pružnou pracovní dobu

  • Služební auto (po zkušební době i k soukromému užívání)

  • Mobilní telefon, notebook

  • Příspěvěk na penzijní připojištění

  • Sodexo karta

  • Sick days

  • Možnost volna k regeneraci

  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4410477  Datum zveřejnění: 24.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.