Litvínov - Elektroinženýr

Ústecký kraj

Popis pozice

Do prosperující společnosti v Litvínově hledáme inženýra elektra a údržby. Nejprve vás precizně proškolíme a vše vám pečlivě vysvětlíme, kvalitné zaučení je u nás základem. Víme, že pokud chceme vaši pomoc, musíme nejdříve my pomoci vám.

  • Po zaučení budete poskytovat odbornou a technickou podporu při určování strategií, při provádění komplexní údržby a při přípravě a realizaci investičních projektů a technologických změn

  • Pomůžete nám sjednocovat standardy a metodiky v sekci MaR a elektro napříč provozními oblastmi

  • Budete poskytovat komunikace a předávání znalostí a zkušeností mezi všemi pracovníky v rámci svého oddělení a napříč organizací a to vše při dodržování standardů společnosti

  • Zodpovídat za technický stav informačních systémů společnosti

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské/středoškolské vzdělání v elektrotechnickém oboru

  • Alespoň mírná znalost anglického jazyka slovem i písmem

  • Řidičský průkaz skupiny B

  • Znalost národních a internacionálních norem a standardů v oblasti elektro

  • Spolehlivost, dochvilnost a smysl pro detail

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu (37,5 hod týdně)

  • 5 týdnů dovolené

  • Odměny ke mzdě

  • Stravenky

  • Systém cafeterie

  • Tankovací karta

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská
ID: 4410595  Datum zveřejnění: 25.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.