Strategický nákupčí

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jste zkušený/á strategický/á nákupčí? Umíte si nastavit priority, máte systematický přístup při řešení úkolů a nečiní Vám potíže obhájit své stanovisko i v angličtině?
Pro našeho klienta hledáme vhodného pracovníka / vhodnou pracovnici na pozici: STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ s AJ

  • Podpora a implementace globální nákupní strategie na regionální úroveň v oblasti Logistiky

  • Tvorba, aktualizace a vedení regionální nákupní strategie Logistiky

  • Sourcing dodavatelů

  • Vedení výběrových řízení

  • Práce se stávajícím portfoliem dodavatelů

  • Zasmluvnění dodávek služeb Logistiky

  • Tracking stanovených KPI

Profil kandidáta

  • Středoškolské/vysokoškolské vzdělání

  • Zkušenosti z nákupu podmínkou,

  • Zkušenosti v oblasti Logistiky vítány

  • Komunikativní znalost Anglického jazyka podmínkou

  • Znalost MS Office

  • Silné komunikační dovednosti, dovednost vyjednávání

  • Flexibilita, kreativita, dovednost pracovat pod tlakem

  • Spolehlivost, osobnost týmového hráče

  • Ochota cestovat

Nabízíme

  • Přístup k nejnovějším technologiím

  • Příležitost pro rozvoj a kariérový růst

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dopravné

  • Pružná pracovní doba

  • Závodní stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4411888  Datum zveřejnění: 26.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.