FMEA moderátor/ka

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pokud máte zkušenosti s metodou FMEA - univerzální metodou pro identifikaci místa možného vzniku vad ve výrobě a nejlépe v automobilovém průmyslu, máte komunikativní angličtinu nebo němčinu, tak hledáme právě vás. Nově otevíráme pozici Moderátora se specializací metodiky FMEA, který bude součástí moderního vývojového centra a bude se podílem se svými kolegy na atraktivních projektech.

  • zajištění správné aplikace metodiky FMEA pro konstrukční oddělení

  • vytváření produktové FMEA DE/EN v souladu s AIAG/VDA

  • příprava a následné zpracování produktové FMEA včetně kontroly

  • plánování termínů produktové FMEA

  • reporting produktové FMEA zákazníkovi, vedoucímu vývoje a manažerovi projektu

  • prezentace produktové FMEA u zákazníka

  • vytváření prezentací - např. výsledků produktových FMEA

Profil kandidáta

  • alespoň SŠ technického směru

  • zkušenosti s FMEA moderováním

  • komunikativní angličtina nebo němčina

  • znalost FMEA, APQP

  • aktivní uživatel programů MS Office, CAD nebo Plato- Software

  • zkušenost v automobilovém průmyslu je výhodou

Nabízíme

  • 13 a 14. plat

  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • možnost využít závodní stravování ve firemní kantýně

  • 25 dní dovolené

  • sick days

  • smlouva na dobu neurčitou

  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby

  • práce v moderním vývojovém centru

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4412385  Datum zveřejnění: 26.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc