Manažer vývojového a testovacího centra se služebním automobilem

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pokud jste zkušený manažer, máte dlouholetou praxi v automobilovém průmyslu a angličtina je nedílnou součástí vašeho každodenního života, hledáme právě vás. Nově otevíráme pozici Seniorního manažera, který bude součástí moderního vývojového centra a bude v rámci projektů delegoval a dohlížet na svůj tým.

  • vedení celého vývojového a testovacího centra (10 lidí)

  • vedení týmu při kalkulaci kompletních výrobků – od návrhů až po realizaci

  • průběžná kontrola průběhu projektů, sledování rozpočtu

  • plánování, koordinace a kontrola přípravných prací v rámci projektu

  • řízení procesů v rámci skupiny na národní i mezinárodní úrovni

  • podpora vývojového oddělení

  • strategický rozvoj oddělení a týmu

  • občasné služební cesty do Německa (např. na 2 dny)

  • vedení online schůzek

Profil kandidáta

  • ukončené alespoň SŠ technického směru

  • komunikativní angličtina nebo němčina - vedení např. obchodních jednání v Německu

  • dlouholetá zkušenost na manažerské pozici (ideálně 5 let)

  • dlouholetá zkušenost v automobilovém průmyslu

Nabízíme

  • služební automobil

  • 13 a 14. plat

  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • možnost využít závodní stravování ve firemní kantýně

  • 25 dní dovolené

  • sick days

  • smlouva na dobu neurčitou

  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby

  • práce v moderním vývojovém centru

  • možnost kariérního růstu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4412539  Datum zveřejnění: 27.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc