Obchodní zástupce

Praha

Popis pozice

Pro našeho mezinárodního klienta, který působí v oblasti elektro-technické sféře momentálně hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Obchodního zástupce, který bude pomáhat s rozšířením obchodu v České republice. Pokud hledáte příležitost v obchodě, pozice je vhodná právě pro vás!

  • Vyhledávání obchodních příležitostí a zajištění hladkého průběhu obchodu

  • Rozvoj obchodní strategie za účelem zisku a spokojenosti zákazníků

  • Identifikace potřeb zákazníků dle požadavků trhu

  • Analyzování trhu a konkurence v oblasti elektro-technických produktů

  • Poskytování podpory zákazníkům a péče o ně

Profil kandidáta

  • Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti prodeje elektra nebo elektro-technických produktů

  • Obchodní duch a zaměření na dosažení obchodních cílů

  • Výborné komunikační a prodejní dovednosti

  • ŘP. skupiny B

  • Anglický jazyk na úrovni B2 (interní komunikace)

Nabízíme

  • Možnost rozvoje prodeje za celou Českou republiku

  • Práce v mezinárodní společnosti

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na rok a poté možnost pracovat přímo u klienta

  • Po půl roce nárok na bonus až ve výši 25%

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Saladiakova
ID: 4412540  Datum zveřejnění: 27.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.