Tester - Automatizované testování - Bankovnictví

Praha, Česko

Popis pozice

Hledáme do týmu šikovného testera se znalostí automatizace testování, který se zapojí do týmu dodávajícího SW novým způsobem založeným na cloudovém řešení a zpracováním velkých dat. Budeš připravovat testovací strategii a tvořit zadání automatických testů a dle těchto zadání je i sestavovat. Budeš testovat především back-endovou část systémů, a API, pracovat se strukturovanými daty ale i uživatelsky testovat weby a intranetové aplikace a proces produktu end-to-end.

  • Test analýza funkční specifikace projektu, produkčních chyb a změnových požadavků

  • Tvorba testovací strategie, testovacích scénářů, dokumentace a aktivní spolupráce na testech

  • Vývoj automatických testů - 90%

Profil kandidáta

  • Min 2 roky praxe s automatizovaným testováním

  • Schopnost vytvářet podklady a definovat testovací scénáře

  • Zkušenost s testováním back-endu a API

  • Zkušenost s nástroji Selenium, Xray, Jira, Postman/SOAP UI, JMeter, LambdaTest

  • Základní znalost některého programovacího jazyka (PHP, C#, Java, JS, T-SQL…)

  • Základní znalosti SQL

  • ČJ/SJ & technická AJ

Nabízíme

  • Flexibilita: práce v hybridním 2+3 módu v Praze, do budoucna možnost full remote

  • Hardware (Lenovo/Dell)

  • Přímé IČO

Jestli hledáte firmu, kde je přátelská atmosféra, kde se každý chce posouvat dopředu, kde se lidé navzájem motivuji k zkoumání nových moznosti a technologií a kde je spousta chytrých lidí, od kterých se toho dá hodně naučit, tak tohle je to pravé místo!

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Flexibilní pracovní doba

  • Práce převážně z domova

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Yuliia Shevtsova
ID: 4413072  Datum zveřejnění: 29.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.