Aplikační specialista s Linuxem

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Do poboček našeho klienta hledáme kolegu, který nám pomůže s vývojem a nasazením zákaznických aplikací.

Společnost vyvíjí software pro bezpečnou digitální identitu, klientskou autentizaci a elektronické platby. Díky tomu můžete jednoduše platit bankovní kartou, mobilem nebo hodinkami po celém světě. Mezi jejich zákazníky patří banky, velké firmy a veřejný sektor.

Možnost práce z lokalit Brno – Ponava, Olomouc – Hodolany, Ostrava – Moravská Ostrava, Zlín – Štípa.

  • Vývoj a nasazení zákaznických aplikací

  • Implementace systému u zákazníka a testování v reálném provozu

  • Správa a provoz nasazených systémů – od debuggingu po aplikační support

  • Administrace Linuxu – Centos, RHEL

  • Psaní skriptů v Bashi nebo Powershellu

Profil kandidáta

  • Základní znalost SQL (Oracle nebo PostgreSQL)

  • Znalost kontejnerové virtualizace Dockeru

  • Znalost JAVA aplikačních serverů – Jboss/Wildfly, Weblogic nebo Tomcat

  • ČJ – výborná, AJ – mírně pokročilá

Výhodou

  • Zkušenost s testováním API – SoapUI, JMeter, Postman, povědomí o frameworku Selenium nebo podobného nástroje, znalost architektury rozhraní REST, SOAP

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba

  • 5 týdnů dovolené

  • Home office dle dohody, office – 7 poboček: Zlín, Praha, Olomouc, Přerov, Vsetín, Brno, Ostrava

  • Stravenky/příspěvek na stravování, firemní stravování

  • Projektové a podílové odměny

  • Vstřícný onboarding – k ruce budete mít někoho, kdo vám pomůže

  • Firemní akcie, vzdělávací kurzy, školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4413073  Datum zveřejnění: 29.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.