Inženýr kvality

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro výrobní společnost v blízkosti Plzně hledáme inženýry kvality. Hledáte novou pracovní příležitost a chtěl/a byste se věnovat zákaznické, dodavatelské nebo projektové kvalitě?

Pokud máte zkušenosti z oblasti kvality a komunikativní angličtinu, máme nabídku právě pro vás.

  • Odpovědnost za koordinaci kvality u dodavatelů/zákazníků, v případě projektové kvality zodpovědnost za nastavení systému kvality u klienta

  • Podpora PPAP a APQP procesu u dodavatele/zákazníka

  • Komunikace s dodavateli/zákazníky - oznámení, řešení problémů, nápravná opatření, sledování nákladů souvisejících s reklamacemi

  • Spolupráce při přípravě 8D reportů, P-FMEA

  • Reportování

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojním nebo technickém oboru

  • Alespoň 2 roky praxe v oblasti řízení kvality

  • Komunikativní znalost anglického jazyka (denní telefonická i písemná komunikace)

  • Znalost nástrojů APQP a PPAP

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba

  • 3 % nárůst mzdy každý rok

  • Týden dovolené navíc

  • Obědy zdarma

  • Příspěvek na dopravu 4 Kč/km

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby

  • Flexi Pass karta

  • Bonusy za životní i pracovní jubilea

  • Seniority bonus (náleží po více než 6 měsících ve firmě)

  • Relokační balíček

Benefity

  • Stravenky

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Relokační bonus

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4413075  Datum zveřejnění: 29.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc