Manažer/ka výroby v lehkém průmyslu

Středočeský kraj

Popis pozice

  • Máte zkušenosti s řízením výroby středně velkého závodu s vysokým podílem ruční práce bez větší automatizace?

  • Hovoříte dobře anglicky ?

  • Jste profesionál se zkušeností z větší nadnárodní společnosti ideálně s maticovým řízením?

  • Zodpovědnost, samostatnost a schopnost poradit si v obtížných situacích, stejně jako dobrá úroveň komunikace s kolegy, nadřízenými i podřízenými jsou Vaše přednosti ?

Pokud jste odpověděl/a na všechny otázky kladně, máme pro Vás unikátní příležitost, jak využít Vašich zkušeností pro další rozvoj kariéry.

Náš klient, výrobní společnost se závodem ve středních Čechách východně od Prahy, nabízí pracovní příležitost pro zkušeného manažera výroby v oblasti lehkého průmyslu typu „assembly“ nedaleko od Prahy.

Profil kandidáta

Co musíte mít, aby Vaše účast ve výběrovém řízení byla úspěšná ?

  • prokazatelné zkušenosti se samostatným úspěšným řízením středně velkého výrobního provozu minimálně s cca stovkou zaměstnanců (ideálně v lehkém průmyslu)

  • velmi dobrou aktivní angličtinu, dobrá čeština nebo slovenština je rovněž nutná (v případě cizince)

  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, stakeholder management, odolnost vůči náročným situacím, schopnost zachovat klid a chladnou hlavu

  • leadership, přirozenou autoritu, manažerské nadání

  • morální integritu, loajalitu, nadhled, pozitivní přístup k práci

Nabízíme

  • Možnost podílet se na dalším rozvoji úspěšné zahraniční společnosti na evropském trhu

  • Odpovídající mzdový balíček + standardní manažerské výhody běžné v této pozici (např. služební automobil pro soukromé použití).

  • Zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou

Benefity

  • Služební automobil

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420 739 348 798