Vývojový technolog – plasty

Středočeský kraj

Popis pozice

Zajímavá příležitost pro zkušené technology v oblasti zpracování plastů, i pro méně zkušené kandidáty, kteří mají velkou chuť se učit a rozvíjet!

  • Spolupráce na řešení nového produktu od vývoje až po uvedení do sériové výroby

  • Zavádění a optimalizace nových postupů a procesů

  • Připomínkování výkresové dokumentace, koordinace návrhu a výroby forem

  • Zajištění prototypů a ověřovací série nového výrobku, nápravná opatření

  • Sledování a implementace nejnovějších trendů v oblasti zpracování plastů

Profil kandidáta

  • Praxe na obdobné pozice (zkušenost s technologií vstřikování/vyfukování plastů)

  • Základní znalost práce v CAD programu (3D)

  • Zkušenost s programem SAP a Moldex3D výhodou

  • Minimálně pasivní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Pomoc a podporu zkušenějších kolegů při zaškolení

  • Možnost podílet se na zajímavých projektech a seznámit se s moderní výrobní technologií

  • Placená dovolená navíc + zdravotní volno (sick day)

  • Roční bonusy nad rámec základní mzdy

  • Flexibilní pracovní doba a možnost občasného využití Home Office

  • Systém Cafeterie

  • Možnost odborného a jazykového vzdělávání

  • Nástup ihned nebo dle Vašich možností

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4413462  Datum zveřejnění: 30.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.