Node.js Developer pro zavedený startup (remote, IČO)

Práce z domu

Popis pozice

Pro sehranou partu vývojářů a sháníme backenďačku a nebo backenďáka do zavedeného startupu.

Pokud switchuješ kontexty v Node.js, umíš hledat řešení a jsi pohodář, můžeš být náš člověk.

Používáme Open-source projekty a vydáváme i vlastní.Klienty jsou firmy jako Kiwi, Carvago, Socialbakers, Bonami, Cybex, Škoda Auto a další. Například pro Cybex spravujeme kompletní infrastrukturu pro mobilní aplikace, které pomáhají zachraňovat lidské životy.
Co se od nás můžeš naučit:

  • Předávat zkušenosti dál

  • Pracovat na produkčních IoT projektech s HW a BLE

  • Automatizovat (CI, tooling)

  • Design a architekturu komplexních projektů

  • Především přemýšlet out of the box

Profil kandidáta

✅  Co je třeba umět?

  • Pokročilá znalost Node.js

  • Pokročilá znalost práce s relační databází (PostgreSQL, MySQL)

  • Git – verzování je pro nás základ

  • Práce s REST API

  • Dobře komunikovat

✅ Výhodou je:

  • Orientace v dalších programovacích jazycích

  • Typescript, případně Flow

  • Práce s dalšími úložišti (Redis, MongoDB, Elasticseach, …)

  • Docker

  • AWS cloud a Kubernetes

  • GraphQL a websockety

  • Zvládnout navrhnout komplexní architekturu

Nabízíme

  • Spolupráce na IČO + placená dovolená a 5 dní sickday

  • Macbook Pro + Monitor a/nebo cokoliv co potřebuješ k práci.

  • Příjemnou kancelář v Karlíně i možnost pracovat odkudkoliv a kdykoliv.

  • Vzájemně si předáváme zkušenosti z projektů. K tomu ti dáme i budget na další vzdělávání.

  • Neustrneš u jednoho projektu, dostaneš se k práci na více produktech.

  • Prostor na rozvoj dev toolingu.

  • Podporujeme rozumný work-life balance.

  • Otevřená a přátelská kultura malého týmu. Budeš se podílet na chodu firmy.

  • Výbornou kávu (zásobuje nás Respect Coffee), čaje, snacks a plnou ledničku (Dr. Pepper, Pivo, Wostok atp.)

  • Dostupnost 3D tiskárny.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4414993  Datum zveřejnění: 31.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.