Pokojská – mzda od 20 000 Kč

Olomoucký kraj

Popis pozice

Do jedinečného multifunkčního komplexu, který je oslavou sportu, zdravého životního stylu a well-beingu ve všech jeho podobách, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Pokojská / Úklid.

  • denní úklid hotelových pokojů

  • denní úklid společných prostor (chodby, schodiště, restaurace, kongres)

  • úklid a příprava privátního wellness, spa room, úklid masážních místností

  • práce na ranních směnách + jeden týden v měsíci odpolední + jeden pracovní víkend v měsíci

Profil kandidáta

  • ukončené středoškolské vzdělání (vyučen/a)

  • zkušenosti z úklidu hotelu nebo ubytovacího zařízení

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení 20 000 Kč

  • po půl roce mzdové navýšení

  • stravenkový paušál

  • týden dovolené navíc

  • sleva 30 % na firemní produkty

  • nástup ihned nebo dle domluvy

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.