Montážní pracovník ve výrobě

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledáte práci na 2 směny?

Jste manuálně zruční?

Pak máme příležitost právě pro vás.

Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici montážního pracovníka do hlavního pracovního poměru.

  • montování loketní opěrek do automobilů,

  • potahování opěrek kůží, koženkou, látkou.

Profil kandidáta

  • zkušenosti z výrobní firmy (automotive výhodou),

  • spolehlivost a zodpovědnost,

  • fyzická zdatnost.

Nabízíme

  • mzdu 107,50 Kč/hod. s možností navýšení + prémie až 34 %,

  • závodní stravování – od 33 Kč za jídlo, velký výběr pokrmů,

  • dvousměnný provoz,

  • přestup do kmenového stavu,

  • místo výkonu práce v Průmyslové zóně Jih,

  • nástup možný ihned.

Benefity

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Konopáčová
+420 602 437 489
ID: 4415410  Datum zveřejnění: 1.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.