Strojní mechanik pro výrobní firmu

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Máte alespoň sebemenší zkušenosti z oprav zařízení jako jsou výrobní nebo průmyslové stroje, případně automobily? Pokud Vám nevadí směnný provoz, jste náš člověk a neváhejte číst dál!

  • ošetření a údržba strojů

  • zjištění poruch a provedení potřebných oprav

  • servis strojů, jejich montáž a případná demontáž

  • informování výroby o poruchách a jak dlouho bude trvat oprava

Profil kandidáta


  • ochota pracovat v třísměnném provoze (ranní, odpolední, noční směny)

  • zkušenost ze stejné nebo podobné pozice

  • vzdělání v oboru strojní mechanik nebo zámečník výhodou

Nabízíme


  • 5 týdnů dovolené

  • 13. plat

  • příspěvek na životní i penzijní připojištění

  • příspěvek na volnočasové aktivity

  • závodní stravování přímo na pracovišti

  • jazykové kurzy na pracovišti

  • skvělou dopravní dostupnost – do práce autem nebo i MHD


Benefity



  • Závodní stravování

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění



NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4415412  Datum zveřejnění: 1.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.