CNC obráběč - frézař / soustružník - Senior / ranní směna

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Rozšiřujeme tým naší strojírenské výroby s menším kolektivem rodinného prostředí. Nabízíme práci s dlouhodobým výhledem!
Hledáme zkušeného soustružníka a frézaře s praxí s obráběním dílů na klasikém soustruhu a frézce.
Jedná se o RANNÍ SMĚNU! Práce kousek od Olomouce.

  • Práce s nerezem (obráběcím CNC centrem)

  • Jedná se o dílnu malosériové/kusové výroby

  • Výhodou programování v systému Heidenhein

Profil kandidáta

  • Vyučení ve strojírenském oboru - nejlépe obráběč kovů, strojní mechanik, zámečník

  • Zkušenosti s kovoobráběním, praxe ideálně 5 let

  • Orientace v technických výkresech a programech

  • Samostatnost, spolehlivost, ochota spolupracovat, chuť a vůle učit se a rozvíjet

Nabízíme

  • Zázemí zavedené rodinné společnosti

  • Mzda 29.000 - 37.000 Kč

  • Práce na ranní směnu

  • Příspěvek na stravování

  • Příplatky za účast na montážích a další, více na osobním jednáním

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.