Koordinátor pobočky (logistika /výroba) - výrobní společnost

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Jedná se o pozici na projektové bázi. Chceme dá prostor kandidátovi, který bude duší pobočky. Kdo bude mít přehled o jejím dění a koordinovat její aktivity (nákup, logistika, výroba apod.)
Na pozici budete řídit zásoby a optimalizovat využití zdrojů pobočky v rámci optimalizace nákladů, zajišťovat potřebné kooperace a koordinovat pohyb a evidenci výrobků. Být pravou rukou Branch managera, menší pobočky do 20 zam.

  • Zkušenost s řízením procesů pobočky výhodou, důležitější je ambice tuto zodpovědnost zvládnout

  • Nutná zkušenost z výrobní společnosti a koordinací provozních procesů - projektová činnost

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • Výborné organizační schopnosti a schopnost prioritizovat

Profil kandidáta

  • Předchozí praxe v logistice vítaná

Nabízíme

  • Zázemí prosperující nadnárodní společnosti, podporu dalšího rozvoje

  • Motivující finanční ohodnocení v závislosti na znalostech a zkušenostech

  • Práci na zajímavých projektech kterých máme celou řadu

  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv

  • Balíček zaměstnaneckých benefitů, který rádi představíme

Benefity

  • Stravenky

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová