Procesní inženýr / Technolog pro vstřikolisy s AJ - i junior

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáme posilu do výrobního prostředí s unikátními projekty.

  • zodpovědnost za výrobní proces a optimalizaci výrobního procesu

  • vytváření a řízení výrobní dokumentace

  • plánování a zavádění nových projektů do série

Profil kandidáta

  • praxe na obdobné pozici alespoň 1 roky (Seřizovač vstřikolisů, Procesní inženýr, Technolog, Lean specialista)

  • zkušenost z výrobní společnosti (znalost plastů a vstřikolisů velkou výhodou)

  • SŠ vzdělání technického směru

  • Aj na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • stabilní silná společnost

  • přátelský kolektiv a neformální firemní prostředí

  • dobré finanční ohodnocení

  • zajímavé projekty v zavedené mezinárodní společnosti

  • stravenky, flexipassy, závodního stravování přímo ve firmě, firemní akce

  • systém zaškolení-kvalitně Vás zaškolíme , sami na to nebudete

  • 22dní dovolené a mnoho dalšího

Benefity

  • Stravenky

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová