Inženýr kvality s AJ (45 000 Kč) - Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí, Česko

Popis pozice

Chceme rozšířit oddělení Kvality, které budete sdílet s dalšími 4 kolegy. Těšíme se na Tebe!

  • komunikovat s dodavateli a zákazníky, zpracovávat reklamace, tvořit 8D reporty

  • podílet se na zavádění nových dílů do výroby

  • vytvářet a spravovat PPAP dokumentaci pro nové projekty

  • budete se také podílet na zlepšování procesů

Profil kandidáta

  • zkušenosti z automotive společnosti v oblasti kvality (zkušenost s plasty výhodou)

  • znalost standardů automotive (ISO TS, APQP, FMEA apod.)

  • anglický jazyk - komunikativní úroveň

  • min. SŠ technického směru

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní, prestižní společnosti v regionu

  • flexibilní pracovní doba

  • možnost jazykového i odborného vzdělávání

  • 5 týdnů dovolené

  • roční benefity v závislosti na firemních výsledcích

  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

Benefity

  • Stravenky

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4415578  Datum zveřejnění: 2.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 39 000 Kč/měsíc