Elektroinženýr na stavbách (vhodné i pro absolventy)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro engineeringovou společnost, která se zabývá stavbou průmyslových budov hledáme zkušené kandidáty, ale i absolventy z oblasti elektra, kteří by chtěli získat zkušenosti ve společnosti, která působí v mezinárodním prostředí.

  • Budete se účastnit výstavby nových průmyslových budov “na zelené louce” pro významné klienty přímo v Plzni (50 % v terénu, 50 % administrativa spojená s výstavbou budovy)

  • Příprava dokumentů pro projekt – projektová dokumentace, ceny, poptávky u subdodavatelů, harmonogramy, fotodokumentace

  • Kontrola dodávek a subdodavatelů při montáži

  • Práce v týmu 6-7 lidí (hlavní stavbyvedoucí, elektro, strojní a stavební inženýři)

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ elektro vzdělání

  • Znalost AutoCadu (pokud umíte vytvořit design je to super, ale stačí umět v programu alespoň číst - osvětlení, silnoproudé instalace, vstupní tlačítkové systémy, požární signalizace)

  • Schopnost vést a organizovat kolegy na stavbě, samostatnost, komunikativnost

Nabízíme

  • Čtyři týdny dovolené + 5 dní Sick days

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na volnočasové aktivity

  • Možnost si napracovat hodiny nebo plně placené přesčasy

  • Firemní akce

  • Bonusy za firemní výročí, popřípadě svatbu, narození dítěte

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4416034  Datum zveřejnění: 2.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.