Obsluha CNC - Turnov - nástup možný ihned!

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro výrobní firmu v Turnově mimo automotive hledáme obsluhu nových CNC strojů.

Je možné si vybrat ze 2 směnných režimů:

  • 2 směny - ranní, odpolední (do budoucna se plánuje přechod na 3 směny)

  • 12tky - pouze ranní (Po-čt, po-st)

Vhodné i pro absolventy!

  • Obsluha obráběcího CNC stroje (vícevřetenový soustruh, frézka)

  • Malosériová nebo kusová výroba dílů pro přesnou mechaniku nebo optoelektroniku

  • Kontrola kvality výrobených produktů a spolupráce s oddělením technické kontroly

  • Pomocné úkony při seřizování strojů a tvorbě seřizovacích a technologických postupů

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru

  • Znalost čtení technických výkresů

  • Předchozí praxe s CNC stroji (nejedná se jen o stereotypní mačkání čudlíků)

  • Ochota pracovat ve směnném režimu

Nabízíme

  • Platové ohodnocení dle vašich zkušeností

  • Stabilní práce mimo automotive (firmě se teď velmi daří, nakupují se nové stroje a rozjíždí nové projekty)

  • Nové a moderní stroje a technologie

  • Týden dovolené navíc

  • 13. plat

  • Kariérní růst

  • Stravenky

  • Flexikarta

  • Příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném roce

  • Nástup přímo do kmene společnosti

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4416421  Datum zveřejnění: 4.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc