Fashion Store Manager – centrum Prahy

Praha

Popis pozice

Do prodejního oddělení s luxusním módním oblečením v centru Prahy hledáme kandidáty se zkušenostmi v retailu, kteří mají vztah k módě a ovládají angličtinu nebo němčinu na pokročilé úrovni. Pozice je vhodná pro muže i ženy. Nástup možný ihned nebo dohodou.

  • zodpovědnost za svěřené oddělení (luxusní dámská a pánská móda)

  • zodpovědnost za prodejní plochu, sortiment i personál

  • realizace stanovených prodejních cílů

  • poradenství našim zákazníkům v oblasti prémiových značek, orientujeme se v aktuálních kolekcích, známe materiály, péči o ně, střihy i barvy, nabízíme doplňkový prodej a možnost úpravy vybraného zboží na míru

  • zpracování zboží – reklamace a výměny zboží

  • prezentace zboží

  • výběr, vedení, hodnocení a motivace zaměstnanců

  • administrativní práce spojené s oddělením

  • reporty, statistiky, KPIs, práce v interních PC systémech

  • spolupráce se skladem, oddělením pokladen a oddělením nákupu

Profil kandidáta

  • zkušenosti v retailu (ideálně móda)

  • znalost anglického nebo německého jazyka na pokročilé úrovni je nutností kvůli zahraničnímu nadřízenému

  • ochota pracovat na 12 h směny (rozvrhujete si sami ve spolupráci s kolegou)

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem + variabilní složka mzdy

  • 25 dní dovolené

  • stravenky v hodnotě 131 Kč

  • 2 x do roka výběr pracovního oblečení v celkové hodnotě až 30 000 Kč

  • vysoké slevy na nákup oblečení pro osobní účely

  • smlouva na HPP

  • pracoviště v centru Prahy

  • příjemné pracovní prostředí

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4416617  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.