Operátor výroby Krupka - bez nočních!

Ústecký kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti v Přestanově hledáme šikovné operátory výroby.

  • Montáž dílů

  • Manipulace s těžkými břemeny

  • Kontrola výrobků

  • Práce ve dvou směnném provozu (ranní/odpolední)

Profil kandidáta

  • Spolehlivost a manuální zručnost

  • Fyzická zdatnost

  • Zkušenost z výroby výhodou

Nabízíme

Základní mzda 21.000 Kč + 3.000 Kč osobnostní bonus

Nadstandardní příplatek za práci přesčas

Týden dovolené NAVÍC (celkem 5 týdnů)

Náborový bonus 10 000 Kč

Příspěvek na dopravu až 2 000 Kč

13. plat

Stravenkový paušál

Bonus za doporučení nového zaměstnance 15 000,-

Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

Firemní akce

Benefity

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská
ID: 4417007  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.