Obchodník se šrotem | fix + odměny, Ostrava

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s obchodem? Baví vás rozvoj nových obchodních příležitostí? Pokud máte zájem naučit se nový obor, dejte mi o sobě vědět a přidejte se k týmu stabilní české společnosti, která se zabývá ocelovým šrotem. Firma je silným dodavatelem tohoto materiálu do sléváren a hutí po celé Evropě.

  • Péče o stávající klienty a zakázky - klientům se stanete partnerem a poradcem

  • Budování vztahu a brandu, jeho rozvoj mezi klienty

  • Akvizice nových zakázek, oslovování potenciálních klientů a sjednání schůzek

  • Prezentace firmy, nabídky služeb firmy

  • Zodpovědnost za plnění KPI´s

  • Příslušná administrativa

  • Ochota cestovat po území Čech, Slovenska a případně Polska

Profil kandidáta

  • Praxe v obchodu alespoň 2 roky

  • Praxe v oboru šrotu nebo odpadu VELKOU výhodou (pokud není, nevadí, zaučíme)

  • Prokazatelné výsledky v obchodu

  • Dravá osobnost s tahem na branku

  • Odolnost vůči stresu, napětí

  • Osobnost s potenciálem a motivací vydělávat

Nabízíme

  • Atraktivní fixní ohodnocení a nezastropované odměny z uzavřených obchodů

  • Smlouva na HPP

  • 5 týdnů dovolené

  • Služební vůz i k soukromým účelům

  • Pracovní nástroje: notebook, mobilní telefon

  • Přátelské a uvolněné prostředí

  • Nástup možný ihned

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4417011  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.