Kontrolor kvality | 3 směny, Ostrava

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z oddělní kvality? Jste ochotný/á pracovat na 3 směny? Pokud ano, staňte se podporou stávajícího týmu automotive společnosti v Ostravě. Těšit se můžete na bonusy ke mzdě, čisté pracovní prostředí a celou řadu benefitů.

  • provádění namátkové kontroly hotových výrobků dle plánu kontrol

  • provádění záznamů o kontrolách

  • provádění vrstvených auditů

  • podpora inženýrů kvality při řešení reklamací zákazníků

  • dohled nad opravami a tříděním

Profil kandidáta

  • pro snadnější adaptaci byste měl/a mít pracovní zkušenosti min. 2 roky v oblasti kvality

  • praxe z automotive a znalost IATF je velkou výhodou

  • znalost angličtiny - B1

  • ochota pracovat na směnný provoz

  • komunikační a organizační dovednosti, schopnost zlepšovat procesy

Nabízíme

  • moderní prostředí stabilní firmy v Ostravě

  • příjemný kolektiv

  • atraktivní mzda

  • bonusy ke mzdě

  • 5 týdnů dovolené

  • flexi passy

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • stravenky

  • jazykové kurzy AJ

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4417013  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.