Údržba/správce budov

Středočeský kraj

Popis pozice

Máte vzdělání v oboru stavebnictví?

Nebaví Vás u práce sedět, ale právě naopak jste rád při práci v pohybu?

Pro nadnárodní biotechnologickou společnost zabývající se vývojem vakcín zabraňující široké škále infekčních chorob hledáme do malého týmu nového kolegu se zkušenostmi z obdobné pozice.

  • kontrola stavu firemních objektů a specifikace zjištěných problémů

  • zodpovědnost za dodržování zákonných požadavků (zejména oblast revizí technických zařízení a stavební legislativy)

  • zajištění poptávky a objednávky údržbových, servisních a revizních služeb

  • koordinace činností a dohled nad výkonem práce externích dodavatelů v souladu s objednanými službami

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání - stavební obor

  • praxi na obdobné pozici

  • znalost v orientaci v projektové dokumentaci

  • schopnost umět navrhnout řešení

  • samostatnost

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení

  • příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • 5 týdnů dovolené

  • 3 sick days

  • firemní vzdělávání

  • fyzioterapii a možnost využití firemní tělocvičny

  • příspěvek na Multisport kartu

  • smlouva na dobu neurčitou

Místo výkonu práce: Jevany u Prahy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

ID: 4417014  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.