Hlavní účetní

Praha

Popis pozice

Pro nadnárodní společnost působící v oděvním průmyslu hledáme člověka s managerskými schopnostmi, odborností z oblasti účetnictví a chutí přijímat nové

  • zastřešení a kontrola celého účetního oddělení

  • vedení a motivace týmu účetních (10 lidí)

  • nastavování efektivních procesů v účtárně

  • běžná účetní agenda (závěrky, DPH…)

  • spolupráce s auditory

  • komunikace s managementem

Profil kandidáta

  • znalost podvojného účetnictví a zkušenosti z oboru minimálně 5 let

  • zkušenost se samostatným vedením interního účetnictví

  • všeobecný komplexní přehled v daňové a účetní legislativě

  • zkušenost s účetními uzávěrkami a daňovými přiznáními

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • přátelský přístup s chutí motivovat a vést tým

  • chuť měnit nastavené procesy

Nabízíme

  • zázemí moderní společnosti

  • motivující finanční ohodnocení

  • 2x v roce vyplácený 13. plat

  • Sick days

  • týden dovolené navíc

  • flexibilní pracovní dobu s možností práce částečně i z domova

  • smlouvu na dobu neurčitou

  • zaměstnaneckou slevu na nákupy módního oblečení

  • stravenkový paušál

  • MultiSport karta

  • nástup možný ihned

Místo pracoviště: Praha 9

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4417016  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.