Elektroúdržbář

Středočeský kraj

Popis pozice

Menší automotive společnost se sídlem přímo v Kolíně hledá nového kolegu s elektrovzděláním, kterému nevadí pracovat v třísměnném provozu a má zkušenosti s údržbou robotů.
  • údržba plně automatizovaných robotických linek

  • pravidelná revize

Profil kandidáta

  • platná vyhláška 50 Sb. paragraf 6

  • angličtina alespoň na mírně pokročilé úrovni (chuť se domluvit)

  • ochotu pracovat ve směnném provozu

  • znalost robotů KUKA nebo ABB velkou výhodou

  • samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • zázemí nadnárodní společnosti se španělským vedením

  • kariérní růst

  • stravenky v hodnotě 125,- plně dotované

  • nástup možný ihned

Místo pracoviště: Kolín

Benefity

  • Stravenky

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4417017  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.