Nová Huť = nová práce, mzda od 29000 Kč

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáte stabilní a jistou práci? Nebojíte se špinavé práce v hutnické a strojírenské výrobě?

Hledáme dělníky na různé pozice jako jsou vazači, strojníci, hutníci, valcíři, jeřábníci, zámečníci a na mnoho dalších pozic.

Pokud nemáte zkušenosti z podobné výroby, my Vás rádi zaučíme!

ZDARMA Vám necháme vyhotovit i k práci potřebný vazačský průkaz.

Mimo výplatní termín je možnost dostat zálohu na mzdu.

  •  Výroba produktů pro hutnický a strojírenský průmysl

  •  Vazačské, jeřábnické, zámečnické práce, obsluha obráběcích strojů

  •  Obsluha strojů, broušení trub, kontrola kvality a rozměrů trub

  •  Valcířské práce

Profil kandidáta

  •  Máte platný vazačský/jeřábnický průkaz - výborně!

  •  Máte jej propadlý, nebo nemáte vůbec? - zajistíme obnovení či zařídíme zcela   nový

  •  Máte tuhý kořínek a práce ve směnném provozu Vám prostě pasuje

Nabízíme

Mzdu od 29000 Kč/měsíc – dle pozice, na kterou nastoupíte

  •  Na určité pozice nástupní bonus 10 000 Kč - 35 000 Kč

  •  Příplatky za zdravotní rizika až 1 500 Kč/měsíc

  •  Příplatky za noční směnu 30 Kč/hod

  •  Příplatky za odpolední směnu 5 Kč/hod

  •  Příplatky za směnu v sobotu a neděli 40 Kč/hod

  •  Dotované stravování ve firemní kantýně

  •  5 týdnů dovolené

  •  Možný převod do kmene již po půl roce

  •  Možno vyplácení týdenních záloh

  •  Vazačský průkaz ZDARMA

  •  Pokud k nám nastoupíte a doporučíte nám svého kamaráda, tak za něj   dostanete 3 000 Kč!!!

Benefity

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Martinek