Projektový vedoucí skladu

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do stabilní zavedené firmy s dlouholetou tradicí hledáme kandidáty na pozici Projektového vedoucí skladu. Vaším úkolem bude modernizovat sklady a zvýšit efektivitu logistických procesů.

  • Vedení projektů v oblasti skladového hospodářství a interní logistiky

  • Účast na automatizaci skladů – využité moderních technologií a implementace lean metod (tracking, FIFO…)

  • Analýza stávajících procesů a návrhy na zlepšení

  • Spolupráce s vedoucími skladu a manažerem logistiky za účelem plnění KPIs a zadaných cílů

  • Pravidelné reporty a analýzy managementu společnosti

  • Komunikace napříč odděleními (nákup, výroba apod.)

Profil kandidáta

  • Středoškolské/vysokoškolské vzdělání

  • Znalosti procesů a zkušeností z výrobní logistiky

  • AJ pokročilá, min. B2

  • Znalost práce v SAP

  • Silné komunikační dovednosti, dovednost vyjednávání

  • Flexibilita, kreativita, dovednost pracovat pod tlakem

  • Spolehlivost, osobnost týmového hráče

Nabízíme

  • Přístup k nejnovějším technologiím

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené

  • Možnost home office 60% v kanceláři, 40% práce z domova

  • Příspěvek na dopravné

  • Pružná pracovní doba

  • Závodní stravování

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4417337  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.