Nástrojař pro vstřikovací formy - Liberec

Liberecký kraj

Popis pozice

  • dohled a řízení aktivit u dodavatelů pro vstřikovací formy na plasty (interiér aut)

  • zajištění komunikace mezi dodavateli a jednotlivými projekty

  • předávání vhodných nástrojů do výrobních závodů

  • schvalování a navrhování konstrukčních řešení

  • dozorování plánů výroby a jejich zkoušení u dodavatelů

  • dojednávání oprav

Profil kandidáta

  • znalost problematiky vstřikovacích forem

  • ochota cestovat (časté zahraniční pracovní cesty)

  • časová flexibilita - jedná se o rozjezd nového projektu

  • aktivní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • zajímavou nástupní mzdu dle zkušeností

  • další bonusy a prémie

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • 5 týdnů dovolené

  • flexibilní pracovní doba

  • možnost občasné práce z domova

  • vzdělávací kurzy

  • stravenky

.... a další :)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4417871  Datum zveřejnění: 6.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.