PLC programátor - pouze ranní směny a volné víkendy!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do mezinárodní, automotive společnosti hledáme kolegu/kolegyni na pozici PLC programátora. Pokud hledáte stabilní zaměstnání s motivujícím finančním ohodnocením  v přátelském, zkušeném týmu, jste tady správně! :-)

  • Práce se SW a HW PLC Siemens (Step 7, TIA Portal apod.)

  • Budete pracovat s vizualizačním software Siemens (WinCC flexible, Scada WinCC, TIA Portal apod.)

  • Také budete pracovat s SW&HW frekvenčními měniči (Siemens, ABB, SEW, apod.)

  • Realizovat požadavky na úpravu řídicích systémů výrobních linek

  • Spolupracovat při diagnostice a odstraňování poruch elektrických zařízení

  • Provádět a navrhovat preventivní opatření

  • Připravovat a opravovat náhradní díly

  • Spolupodílet se na nových (i nadnárodních) investičních projektech

Profil kandidáta

  • Znalost a zkušenost s prací s PLC (Siemens, Allen Bradley, apod.)

  • Znalost a zkušenost s průmyslovými sítěmi (Profibus, Profinet, Modbus apod.)

  • Zkušenosti s prací s roboty Fanuc – výhodou

  • Praxi na obdobné pozici

  • Vyhlášku 50/1978 Sb., minimálně paragraf 6

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Práci rovnou v KMENI spoelčnosti

  • Bonus 20 000 Kč při nástupu

  • Pouze ranní směny a volné víkendy

  • Prémie až 21% každý měsíc

  • 13. a 14. plat

  • 1500 Kč docházkový bonus

  • Dotované stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Týden dovolené navíc

  • Program Benefit Plus, Multi Sport kartičku, Benefit ELA a další

  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro celou vaši rodinu (SIM, internet, TV)

  • Místo pracoviště: Ostrava

Benefity

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4417878  Datum zveřejnění: 6.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.