Elektrikář fotovoltaických elektráren - absolventa zaučíme! (m/ž)

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro českou společnost hledáme spolehlivého elektrikáře, který bude zapojovat fotovoltaické elektrárny na rodinné domy. Pracovat budete vždy ve dvojici, takže na práci nikdy nebudete sám. Fotovoltaiku na střechu umístí kolegové střechaři, vy budete jednotlivé části fotovoltaiky sestavovat, zapojovat a následně systém odzkoušíte.

Pokud hledáte zaměstnání, kde vaše práce nebude každý den stejná, zalšete nám váš životopis.

  • Sestavení jednotlivých částí fotovoltaických systémů

  • Zapojení elektrické části fotovoltaického systému v rodinných domech u koncových zákazníků

  • Montáž panelů na střechy domů zajišťují kolegové střechaři - vy budete mít na starost pouze elektro práce

  • Připojení fotovoltaického systému přes střídače na rozvodnou síť

  • Odzkoušení funkce fotovoltaického systému

Profil kandidáta

  • Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

  • Vzdělání v oboru elektro

  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. § 6 - podmínkou

  • Zkušenosti s elektroinstalací v domech

  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

  • Znalost Microsoft Windows a Office

Nabízíme

  • Mzda dle zkušeností 30.000 - 60.000,- měsíčně

  • Bonusy ke mzdě

  • Stabilní zaměstnání po celý rok

  • Vybavený automobil k výkonu povolání

  • Osobní vybavení a nářadí, firemní oděv

  • Služební telefon a SIM i k soukromým účelům

  • Dovolená 5 týdnů

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na dopravu

Benefity

  • Stravenky

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská
ID: 4417879  Datum zveřejnění: 6.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc