Montážní dělník na ranní směnu, mzda 30 000 Kč.

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jsme mezinárodní technologická firma se zaměřením na IT a zabýváme se vývojem 3D objektů ve virtuální realitě. Hledáme mezi sebe šikovné kolegy, kteří nám pomohou s kompletací produktů.
Co bude vaší náplní práce:

  • Kompletace produktu dle předem definovaného popisu.

  • Manipulace s materiálem a hotovým produktem.

  • Průběžná kontrola kvality.

Profil kandidáta

Co požadujeme:

  • Manuální zručnost a jemnou motoriku.

  • Pečlivost a důraz na detail.

  • Znalost čtení technické dokumentace a předchozí zkušenosti s pájením výhodou.

Nabízíme

Co nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr v termínu od 12.9.2022-31.12.2022

  • Mzdu 30 000 Kč.

  • Pracovní dobu od 6:00-14:00.

  • Fajn kolektiv a příjemné pracovní prostředí.

  • A spoustu dalšího!

Benefity

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4417884  Datum zveřejnění: 6.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.