Supply chain manager

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z vedoucí logistické pozice ve výrobní společnosti a odvahu pustit se do nové pracovní výzvy? Rádi si prošlapáváte vlastní cestu? Pak hledám právě Vás.

Pro stabilní a rostoucí společnost v Havířově, zabývající se výrobou elektroniky, hledáme nového člověka, který kompletně zaštítí výrobní logistiku.
✔ koordinace a řízení oblastí plánování výroby, disponování/nákupu a logistiky

✔ zajištění efektivního toku materiálu napříč výrobním procesem

✔ plánování, návrh, optimalizace a vyhodnocování stávajících i budoucích procesů a jejich provozní implementace v celém dodavatelském řetězci

✔ optimální řízení logistiky při zásobování výroby a dodávek zákazníkům

✔ optimalizace zásob "just in time"

✔ rozvoj a podpora zaměstnanců

✔ péče o dodavatele

✔ harmonizace podnikových procesů v rámci skupiny

Profil kandidáta

✔  SŠ/VŠ nejlépe se zaměřením na SCM/logistiku nebo srovnatelnou podobnou
kvalifikaci
✔ zkušeností s řízením a vedením v oblasti SCM a/nebo v logistice související s výrobou, ideálně ze středně velké firmy

✔ dobrá znalost angličtiny slovem i písmem

✔ znalost SAP

✔ velmi dobré komunikační schopnosti a zkušenost s řízením týmu

✔ samostatný a na výsledky orientovaný způsob práce

✔ analytické myšlení a konstruktivní přístup k řešení problémů

✔ výhodou bude znalost štíhlého managementu a technik stálého zlepšování

Nabízíme

✔ práci pro stabilní firmu s velmi moderním prostředím a nejnovějšími technologiemi

✔ podporu týmu a možnost dalšího růstu

✔ stravenky, cafeterie

roční prémie ve výši 1,5 násobku průměrné měsíční mzdy

✔ 5 týdnů dovolené plus 1 Sickday

✔ jazykové kurzy v pracovní době

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4418551  Datum zveřejnění: 6.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.