Vízový specialista v krásné kanceláři v centru Brna

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jsme největší personální agentura a 15. největší zaměstnavatel v ČR. Každým rokem rosteme a nábor zahraničních pracovníků je jednou z našich předností. Do týmu mezinárodního náboru chceme přivítat nového kolegu, který bude v neustálé komunikaci s našimi klienty, kandidáty, subdodavateli a úřady.

  • poskytování vízového servisu pro klienty a kandidáty,

  • komunikace se společnostmi a se zahraničními kandidáty,

  • osobní asistence kandidátům při návštěvě OAMP

  • intenzivní spolupráce s kolegy v týmu

  • každodenní emailová a telefonická komunikace jak v českém, tak anglickém jazyce (především s klienty v rámci jejich požadavků).

Profil kandidáta

Hledáme k nám:

  • nového parťáka, který má buď již zkušenosti s vízovým procesem u zahraničních pracovníků, nebo zkušenosti nemá, zato mu nechybí kuráž,

  • kolegu, který se v pořádku dorozumí česky a anglicky,

  • pečlivou a vytrvalou osobnost, která miluje komunikaci s lidmi,

  • asertivní osobu, kterou např. neodradí telefonát s urputným klientem,

  • flexibilního člověka, který bude brát svou práci zodpovědně a bude ochotný se přizpůsobit její dynamičnosti.

Nabízíme

  • radost z úspěchu i vydělaných peněz,

  • řadu benefitů např. týden dovolené navíc, 3 sick day, den narozeninového volna, CSR den, příspěvek na kartu Multisport, možnost home office, 100 Kč stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod,

  • práci v krásných nových kancelářích v centru Brna (Panská ulice),

  • propracovaný systém zaškolení a následné pravidelné vzdělávání,

  • tým, který vás vřele přivítá a vždy podpoří (včetně nadřízených Oldy a Veroniky, se kterými je radost spolupracovat),

  • smlouvu na dobu určitou v rámci 1 roku, následně doba neurčitá,

  • nástup možný ihned či po domluvě.

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Makovská
ID: 4419340  Datum zveřejnění: 7.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.