Strojní inženýr – nové průmyslové projekty

Olomoucký kraj

Popis pozice

Máte vzdělání ve strojírenském oboru a hledáte novou pracovní příležitost?Zajímá vás výstavba velkých průmyslových staveb a jejich technická zařízení?

Pokud ano, tak buďte u jejich vzniku!

  • Práce na realizaci projektu přímo v místě stavby (Brněnsko, Olomoucko)

  • Kontrola prováděných prací a jejich kvality

  • Komunikace s klientem a zapracování jeho požadavků

  • Tvorba a dozor nad časovým plánem stavby

  • Dohled nad dodržováním BOZP

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ vzdělání strojírenského směru

  • Zkušenost s průmyslovými stavbami a jejich TZB (vytápění, chlazení, kanalizace apod.) - VELKOU VÝHODOU

  • Znalost AutoCadu

  • Angličtina – mírně pokročilá znalost

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • 5 sick days

  • Stravenky

  • Zaměstnavatele, který vaši práci náležitě ocení

  • Účast na zajímavých projektech

  • Prostředí s jedinečnou firemní kulturou

  • Pohodový tým kolegů

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na ubytování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4419628  Datum zveřejnění: 7.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.