Junior strojní inženýr - možnost pracovat PART TIME

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledá se JUNIOR STROJNÍ INŽENÝR pro mezinárodní strojírenskou společnost, lídra ve svém oboru.

  • Návrh a vývoj nových produktů

  • Návrh testovacích zařízení

  • Optimalizace stávajících produktů

  • Komunikace s kolegy po celém světě

Profil kandidáta

  • Minimálně středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou

  • Znalost MS Office

  • Zkušenost s 3D konstrukčním systémem výhodou

  • Komunikativní znalost AJ

Nabízíme

  • Práci v mezinárodním prostředí

  • Uzpůsobení pracovní doby dle vlastní potřeby

  • Stravenky

  • Služební telefon

  • Notebook

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4419633  Datum zveřejnění: 7.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc