Vedoucí elektro údržby - Plzeň, až 90tis.

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jste operativec, kterého nebaví sedět pouze u počítače? Disponujete zkušenostmi v oblasti údržby strojů a máte blízko k CNC?

Pakliže ano, neváhejte a reagujte!

Hledám vstřícné, zodpovědné a loajální kandidáty, kteři budou zodpovědní také za budovu a její okolí.

  • zodpovědnost za oddělení údržby

  • řízení cca 6 lidí

  • plánování preventivních údržeb

  • správa náhradních dílů

  • analýza poruch

Profil kandidáta

  • SŠ technického směru

  • praxe na podobné pozici alespoň 3 roky

  • zkušenost s vedením lidí

  • vyhl. č.50/1978 Sb. par. 7

  • komunikativní znalost AJ podmínkou

Nabízíme

  • dobré vedení podniku a rodinné zázemí

  • uplatnění v menším výrobním závodě

  • odměny ke mzdě

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • jazykové vzdělávání

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326